We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL176561R2200 ABB AF16ZB-22-00-22 - AF16ZB 16A 2NO 2NC AF Series Contactor No Auxiliary Contact
MPN: 1SBL176561R2200
Alt. SKU: AF16ZB-22-00-22
Special Price
£144.82
£120.68
Regular Price
£222.79
1SBL176561R2200 ABB AF16ZB-22-00-22 - AF16ZB 16A 2NO 2NC AF Series Contactor No Auxiliary Contact
| Manufacturer Part Number | 1SBL176561R2200 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | AF16ZB-22-00-22 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 3471523124929 |
Write Your Own Review