We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL157005R1210 ABB AF12-30-10K-12 - AF12 12A 3 Pole AF Series Contactor 1NO Auxiliary Contact Push-in spring terminals
MPN: 1SBL157005R1210
Alt. SKU: AF12-30-10K-12
Special Price
£47.28
£39.40
Regular Price
£72.73
1SBL157005R1210 ABB AF12-30-10K-12 - AF12 12A 3 Pole AF Series Contactor 1NO Auxiliary Contact Push-in spring terminals
| Manufacturer Part Number | 1SBL157005R1210 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | AF12-30-10K-12 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 3471523154322 |
Write Your Own Review