We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL156005R2310 ABB AF12Z-30-10K-23 - AF12Z 12A 3 Pole AF Series Contactor 1NO Auxiliary Contact Push-in spring terminals
MPN: 1SBL156005R2310
Alt. SKU: AF12Z-30-10K-23
Special Price
£70.78
£58.98
Regular Price
£108.89
1SBL156005R2310 ABB AF12Z-30-10K-23 - AF12Z 12A 3 Pole AF Series Contactor 1NO Auxiliary Contact Push-in spring terminals
| Manufacturer Part Number | 1SBL156005R2310 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | AF12Z-30-10K-23 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 3471523155831 |
Write Your Own Review