We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL156001R3001 ABB AF12Z-30-01-30 - AF12Z 12A 3 Pole AF Series Contactor 1NC Auxiliary Contact
MPN: 1SBL156001R3001
Alt. SKU: AF12Z-30-01-30
Special Price
£73.39
£61.16
Regular Price
£112.91
1SBL156001R3001 ABB AF12Z-30-01-30 - AF12Z 12A 3 Pole AF Series Contactor 1NC Auxiliary Contact
| Manufacturer Part Number | 1SBL156001R3001 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 97mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | AF12Z-30-01-30 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 3471523113695 |
Write Your Own Review