We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL143561R5100 ABB TAL9-22-00 17-32V DC - TAL9 9A 2NO 2NC DC Contactor No Auxiliary Contact 17-32V DC
MPN: 1SBL143561R5100
Alt. SKU: TAL9-22-00 17-32V DC
Special Price
£101.26
£84.38
Regular Price
£155.78
1SBL143561R5100 ABB TAL9-22-00 17-32V DC - TAL9 9A 2NO 2NC DC Contactor No Auxiliary Contact 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBL143561R5100 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 78mm |
| Width | 44mm |
| Depth | 97mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TAL9-22-00 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522312518 |
Write Your Own Review