We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL143061R5110 ABB TAL9-30-10 17-32V DC - TAL9 9A 3 Pole DC Contactor 1NO Auxiliary Contact 17-32V DC
MPN: 1SBL143061R5110
Alt. SKU: TAL9-30-10 17-32V DC
Special Price
£101.28
£84.40
Regular Price
£155.81
1SBL143061R5110 ABB TAL9-30-10 17-32V DC - TAL9 9A 3 Pole DC Contactor 1NO Auxiliary Contact 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBL143061R5110 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 78mm |
| Width | 44mm |
| Depth | 97mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TAL9-30-10 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522309518 |
Write Your Own Review