We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL137005R1401 ABB AF09-30-01K-14 - AF09 9A 3 Pole AF Series Contactor 1NC Auxiliary Contact Push-in spring terminals
MPN: 1SBL137005R1401
Alt. SKU: AF09-30-01K-14
Special Price
£38.42
£32.02
Regular Price
£59.11
1SBL137005R1401 ABB AF09-30-01K-14 - AF09 9A 3 Pole AF Series Contactor 1NC Auxiliary Contact Push-in spring terminals
| Manufacturer Part Number | 1SBL137005R1401 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | AF09-30-01K-14 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 3471523154148 |
Write Your Own Review