We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBL137001R1422 ABB AF09-30-22-14 - AF09 9A 3 Pole AF Series Contactor 2NO 2NC Auxiliary Contacts
MPN: 1SBL137001R1422
Alt. SKU: AF09-30-22-14
Special Price
£53.86
£44.88
Regular Price
£82.85
1SBL137001R1422 ABB AF09-30-22-14 - AF09 9A 3 Pole AF Series Contactor 2NO 2NC Auxiliary Contacts
| Manufacturer Part Number | 1SBL137001R1422 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | AF09-30-22-14 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | AF |
| Barcode | 3471523110243 |
Write Your Own Review