We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH143061R5144 ABB TNL44E 17-32V DC - TNL44E 44A DC Contactor Relay 17-32V DC
MPN: 1SBH143061R5144
Alt. SKU: TNL44E 17-32V DC
Special Price
£123.83
£103.19
Regular Price
£190.51
1SBH143061R5144 ABB TNL44E 17-32V DC - TNL44E 44A DC Contactor Relay 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBH143061R5144 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 78mm |
| Width | 44mm |
| Depth | 130mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TNL44E 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522330512 |
Write Your Own Review