We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH143061R5131 ABB TNL31E 17-32V DC - TNL31E 31A DC Contactor Relay 17-32V DC
MPN: 1SBH143061R5131
Alt. SKU: TNL31E 17-32V DC
Special Price
£98.12
£81.77
Regular Price
£150.96
1SBH143061R5131 ABB TNL31E 17-32V DC - TNL31E 31A DC Contactor Relay 17-32V DC
| Manufacturer Part Number | 1SBH143061R5131 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 78mm |
| Width | 44mm |
| Depth | 97mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | TNL31E 17-32V DC |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 3471522328519 |
Write Your Own Review