We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH137005R1231 ABB NF31EK-12 Contactor 31A 48-130V AC/DC Coil
MPN: 1SBH137005R1231
Alt. SKU: NF31EK-12
Special Price
£41.99
£34.99
Regular Price
£64.60
1SBH137005R1231 ABB NF31EK-12 Contactor 31A 48-130V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH137005R1231 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NF31EK-12 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NF |
| Barcode | 3471523152625 |
Write Your Own Review