We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH137005R1171 ABB NF71EK-11 Contactor 71A 24-60V AC/DC Coil
MPN: 1SBH137005R1171
Alt. SKU: NF71EK-11
Special Price
£77.94
£64.95
Regular Price
£119.92
1SBH137005R1171 ABB NF71EK-11 Contactor 71A 24-60V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH137005R1171 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NF71EK-11 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NF |
| Barcode | 3471523152816 |
Write Your Own Review