We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH137001R1339 ABB NF33/11-13 Contactor 33A Auxiliary Contact 11 100-250V AC/DC Coil
MPN: 1SBH137001R1339
Alt. SKU: NF33/11-13
Special Price
£70.94
£59.12
Regular Price
£109.15
1SBH137001R1339 ABB NF33/11-13 Contactor 33A Auxiliary Contact 11 100-250V AC/DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH137001R1339 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NF33/11-13 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NF |
| Barcode | 3471523107632 |
Write Your Own Review