We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136063R2344 ABB NFZB44EK-23 Railway Standard Electronic Coil Contactor 230-240V AC Coil
MPN: 1SBH136063R2344
Alt. SKU: NFZB44EK-23
Special Price
£131.76
£109.80
Regular Price
£202.70
1SBH136063R2344 ABB NFZB44EK-23 Railway Standard Electronic Coil Contactor 230-240V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136063R2344 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZB44EK-23 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523010772 |
Write Your Own Review