We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136063R2131 ABB NFZB31EK-21 Railway Standard Electronic Coil Contactor 48V AC Coil
MPN: 1SBH136063R2131
Alt. SKU: NFZB31EK-21
Special Price
£100.28
£83.57
Regular Price
£154.28
1SBH136063R2131 ABB NFZB31EK-21 Railway Standard Electronic Coil Contactor 48V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136063R2131 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZB31EK-21 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523009639 |
Write Your Own Review