We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136061R2340 ABB NFZB40E-23 Railway Standard Electronic Coil Contactor 230-240V AC Coil
MPN: 1SBH136061R2340
Alt. SKU: NFZB40E-23
Special Price
£77.20
£64.33
Regular Price
£118.76
1SBH136061R2340 ABB NFZB40E-23 Railway Standard Electronic Coil Contactor 230-240V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136061R2340 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZB40E-23 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523105430 |
Write Your Own Review