We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136061R2231 ABB NFZB31E-22 Railway Standard Electronic Coil Contactor 110-120V AC Coil
MPN: 1SBH136061R2231
Alt. SKU: NFZB31E-22
Special Price
£85.39
£71.16
Regular Price
£131.36
1SBH136061R2231 ABB NFZB31E-22 Railway Standard Electronic Coil Contactor 110-120V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136061R2231 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZB31E-22 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523105621 |
Write Your Own Review