We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136005R2231 ABB NFZ31EK-22 Electronic Coil Contactor 31A 110-120V AC Coil
MPN: 1SBH136005R2231
Alt. SKU: NFZ31EK-22
Special Price
£81.31
£67.76
Regular Price
£125.09
1SBH136005R2231 ABB NFZ31EK-22 Electronic Coil Contactor 31A 110-120V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136005R2231 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZ31EK-22 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523153424 |
Write Your Own Review