We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136001R3022 ABB NFZ22E-30 Electronic Coil Contactor 22A 220-250V DC Coil
MPN: 1SBH136001R3022
Alt. SKU: NFZ22E-30
Special Price
£72.47
£60.39
Regular Price
£111.48
1SBH136001R3022 ABB NFZ22E-30 Electronic Coil Contactor 22A 220-250V DC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136001R3022 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 97mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZ22E-30 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523101791 |
Write Your Own Review