We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136001R2162 ABB NFZ62E-21 Electronic Coil Contactor 62A 48V AC Coil
MPN: 1SBH136001R2162
Alt. SKU: NFZ62E-21
Special Price
£108.77
£90.64
Regular Price
£167.34
1SBH136001R2162 ABB NFZ62E-21 Electronic Coil Contactor 62A 48V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136001R2162 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZ62E-21 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523102118 |
Write Your Own Review