We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136001R2139 ABB NFZ33/11-21 Electronic Coil Contactor 33A Auxiliary Contact 11 48V AC Coil
MPN: 1SBH136001R2139
Alt. SKU: NFZ33/11-21
Special Price
£118.57
£98.81
Regular Price
£182.41
1SBH136001R2139 ABB NFZ33/11-21 Electronic Coil Contactor 33A Auxiliary Contact 11 48V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136001R2139 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZ33/11-21 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523107816 |
Write Your Own Review