We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH136001R2053 ABB NFZ53E-20 Electronic Coil Contactor 53A 24V AC Coil
MPN: 1SBH136001R2053
Alt. SKU: NFZ53E-20
Special Price
£108.77
£90.64
Regular Price
£167.34
1SBH136001R2053 ABB NFZ53E-20 Electronic Coil Contactor 53A 24V AC Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH136001R2053 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | France |
| Alternative Product SKU | NFZ53E-20 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFZ |
| Barcode | 3471523102200 |
Write Your Own Review