We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH131005R8844 ABB NFC44EK-88 Block Contactor 44A 380-400V 50Hz / 415V 60Hz Coil
MPN: 1SBH131005R8844
Alt. SKU: NFC44EK-88
Special Price
£72.24
£60.20
Regular Price
£111.14
1SBH131005R8844 ABB NFC44EK-88 Block Contactor 44A 380-400V 50Hz / 415V 60Hz Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH131005R8844 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | NFC44EK-88 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFC |
| Barcode | 3471523016156 |
Write Your Own Review