We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH131005R8431 ABB NFC31EK-84 Block Contactor 31A 110-120V 50/60Hz Coil
MPN: 1SBH131005R8431
Alt. SKU: NFC31EK-84
Special Price
£38.92
£32.43
Regular Price
£59.87
1SBH131005R8431 ABB NFC31EK-84 Block Contactor 31A 110-120V 50/60Hz Coil
| Manufacturer Part Number | 1SBH131005R8431 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 92.3mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | NFC31EK-84 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFC |
| Barcode | 3471523015968 |
Write Your Own Review