We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH131001R8431 ABB NFC31E-84 3NO + 1NC Contactor Relay 110V 50Hz / 110-120V 60Hz
MPN: 1SBH131001R8431
Alt. SKU: NFC31E-84
Special Price
£32.72
£27.27
Regular Price
£50.34
1SBH131001R8431 ABB NFC31E-84 3NO + 1NC Contactor Relay 110V 50Hz / 110-120V 60Hz
| Manufacturer Part Number | 1SBH131001R8431 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 77mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | NFC31E-84 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFC |
| Barcode | 3471523015500 |
Write Your Own Review