We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH131001R8171 ABB NFC71E-81 7NO + 1NC Contactor Relay 24V 50/60Hz
MPN: 1SBH131001R8171
Alt. SKU: NFC71E-81
Special Price
£58.93
£49.11
Regular Price
£90.67
1SBH131001R8171 ABB NFC71E-81 7NO + 1NC Contactor Relay 24V 50/60Hz
| Manufacturer Part Number | 1SBH131001R8171 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | NFC71E-81 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFC |
| Barcode | 3471523015470 |
Write Your Own Review