We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH131001R8139 ABB NFC33/11-81 3NO + 3NC Contactor Relay 24V 50/60Hz
MPN: 1SBH131001R8139
Alt. SKU: NFC33/11-81
Special Price
£63.56
£52.97
Regular Price
£97.79
1SBH131001R8139 ABB NFC33/11-81 3NO + 3NC Contactor Relay 24V 50/60Hz
| Manufacturer Part Number | 1SBH131001R8139 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | NFC33/11-81 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFC |
| Barcode | 3471523015418 |
Write Your Own Review