We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SBH131001R8062 ABB NFC62E-80 6NO + 2NC Contactor Relay 220-230V 50Hz / 230-240V 60Hz
MPN: 1SBH131001R8062
Alt. SKU: NFC62E-80
Special Price
£58.93
£49.11
Regular Price
£90.67
1SBH131001R8062 ABB NFC62E-80 6NO + 2NC Contactor Relay 220-230V 50Hz / 230-240V 60Hz
| Manufacturer Part Number | 1SBH131001R8062 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 86mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 110.5mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | NFC62E-80 |
| Packed Quantity | 1 |
| Range | NFC |
| Barcode | 3471523015364 |
Write Your Own Review