We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP250900R0001 ABB AO522 S500 Analog output module. 8 AO: U, I. 16Bit incl. sign. 1-wire.
MPN: 1SAP250900R0001
Alt. SKU: AO522
1SAP250900R0001 ABB AO522 S500 Analog output module. 8 AO: U, I. 16Bit incl. sign. 1-wire.
| Height | 76mm |
|---|---|
| Width | 67.5mm |
| Depth | 62mm |
| Barcode | 4053546121414 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP250900R0001 |
| Alternative Product SKU | AO522 |
Write Your Own Review