We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP187100R0201 ABB TA5120-2AI-UIW 2 AI analog input channels U/I, 0 … 10V/0 … 20mA, 6 pole spring/cable front term. 3.50 mm pitch, Wide temperature range.
MPN: 1SAP187100R0201
Alt. SKU: TA5120-2AI-UIW
Special Price
£141.78
£118.15
Regular Price
£166.80
1SAP187100R0201 ABB TA5120-2AI-UIW 2 AI analog input channels U/I, 0 … 10V/0 … 20mA, 6 pole spring/cable front term. 3.50 mm pitch, Wide temperature range.
| Height | 42mm |
|---|---|
| Width | 28.5mm |
| Depth | 54.2mm |
| Barcode | 4053546054149 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP187100R0201 |
| Alternative Product SKU | TA5120-2AI-UIW |
Write Your Own Review