We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP187100R0005 ABB TA5128-2AI1AO AC500, analog in/out mod. option board, 2AI U, 1AO U/I, 10Bit, Spring terminals
MPN: 1SAP187100R0005
Alt. SKU: TA5128-2AI1AO
Special Price
£73.44
£61.20
Regular Price
£86.40
1SAP187100R0005 ABB TA5128-2AI1AO AC500, analog in/out mod. option board, 2AI U, 1AO U/I, 10Bit, Spring terminals
| Height | 42mm |
|---|---|
| Width | 28.5mm |
| Depth | 54.2mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614571312 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85389091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP187100R0005 |
| Alternative Product SKU | TA5128-2AI1AO |
Write Your Own Review