We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP125300R0173 ABB PM5082-MC-KIT-EC-EIP AC500,Mach.Control. Kit PM5082-T-2ETH+MC+ ETHCAT+EIP Runtime license,spring term.,Pack. Unit: 1 piece
MPN: 1SAP125300R0173
Alt. SKU: PM5082-MC-KIT-EC-EIP
Special Price
£1,002.66
£835.55
Regular Price
£1,179.60
1SAP125300R0173 ABB PM5082-MC-KIT-EC-EIP AC500,Mach.Control. Kit PM5082-T-2ETH+MC+ ETHCAT+EIP Runtime license,spring term.,Pack. Unit: 1 piece
| Height | 110mm |
|---|---|
| Width | 180mm |
| Depth | 250mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614577062 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85371091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP125300R0173 |
| Alternative Product SKU | PM5082-MC-KIT-EC-EIP |
Write Your Own Review