We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAP124100R0172 ABB PM5052-R-ETH AC500,Prog.Log.Controller 4MB, 12DI/6DO-Relay/2DC, Ethernet, 24VDC, 3x Option Slots
MPN: 1SAP124100R0172
Alt. SKU: PM5052-R-ETH
Special Price
£446.76
£372.30
Regular Price
£525.60
1SAP124100R0172 ABB PM5052-R-ETH AC500,Prog.Log.Controller 4MB, 12DI/6DO-Relay/2DC, Ethernet, 24VDC, 3x Option Slots
| Height | 135mm |
|---|---|
| Width | 82mm |
| Depth | 74mm |
| PLC Range | AC500 |
| Barcode | 4013614570865 |
| Packed Quantity | 1 |
| HS Code | 85371091 |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | ABB |
| Manufacturer Part Number | 1SAP124100R0172 |
| Alternative Product SKU | PM5052-R-ETH |
Write Your Own Review