We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAM250000R1013 ABB MS116-20 Manual Motor Starter 16 ... 20 A
MPN: 1SAM250000R1013
Alt. SKU: MS116-20
Special Price
£89.59
£74.66
Regular Price
£137.83
1SAM250000R1013 ABB MS116-20 Manual Motor Starter 16 ... 20 A
| Manufacturer Part Number | 1SAM250000R1013 |
|---|---|
| Alternative Product SKU | MS116-20 |
| Manufacturer | ABB |
| Barcode | 4013614405655 |
| HS Code | 85362010 |
| Height | 102mm |
| Width | 92mm |
| Depth | 50mm |
| Packed Quantity | 1 |
| Country of Manufacture | Germany |
Write Your Own Review