We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAL247476R9912 ABB MC2C400ATWID-RAIL Mini Contactor Compact Control Contactor
MPN: 1SAL247476R9912
Alt. SKU: MC2C400ATWID-RAIL
Special Price
£46.68
£38.90
Regular Price
£71.82
1SAL247476R9912 ABB MC2C400ATWID-RAIL Mini Contactor Compact Control Contactor
| Manufacturer Part Number | 1SAL247476R9912 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MC2C400ATWID-RAIL |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614548260 |
Write Your Own Review