We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAL200804R9901 ABB MC1AC00AT6 Mini Contactor Compact Control Contactor
MPN: 1SAL200804R9901
Alt. SKU: MC1AC00AT6
Special Price
£26.02
£21.68
Regular Price
£40.03
1SAL200804R9901 ABB MC1AC00AT6 Mini Contactor Compact Control Contactor
| Manufacturer Part Number | 1SAL200804R9901 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 56mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MC1AC00AT6 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614541889 |
Write Your Own Review