We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAL200798R9901 ABB MC1CC00ATWL Mini Contactor Compact Control Contactor
MPN: 1SAL200798R9901
Alt. SKU: MC1CC00ATWL
Special Price
£36.10
£30.08
Regular Price
£55.54
1SAL200798R9901 ABB MC1CC00ATWL Mini Contactor Compact Control Contactor
| Manufacturer Part Number | 1SAL200798R9901 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MC1CC00ATWL |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614543142 |
Write Your Own Review