We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAL103446R9901 ABB MC1K310ARD Mini Contactor Compact Control Contactor
MPN: 1SAL103446R9901
Alt. SKU: MC1K310ARD
Special Price
£48.74
£40.62
Regular Price
£74.99
1SAL103446R9901 ABB MC1K310ARD Mini Contactor Compact Control Contactor
| Manufacturer Part Number | 1SAL103446R9901 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MC1K310ARD |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614543975 |
Write Your Own Review