We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAL102119R9911 ABB MC1C310ARWED-RAIL Mini Contactor Compact Control Contactor
MPN: 1SAL102119R9911
Alt. SKU: MC1C310ARWED-RAIL
Special Price
£40.88
£34.07
Regular Price
£62.89
1SAL102119R9911 ABB MC1C310ARWED-RAIL Mini Contactor Compact Control Contactor
| Manufacturer Part Number | 1SAL102119R9911 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MC1C310ARWED-RAIL |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614548734 |
Write Your Own Review