We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAL101912R9902 ABB MC2A400ATM Mini Contactor Compact Control Contactor
MPN: 1SAL101912R9902
Alt. SKU: MC2A400ATM
Special Price
£31.97
£26.64
Regular Price
£49.19
1SAL101912R9902 ABB MC2A400ATM Mini Contactor Compact Control Contactor
| Manufacturer Part Number | 1SAL101912R9902 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 56mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MC2A400ATM |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614544361 |
Write Your Own Review