We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAL101847R9901 ABB MC1C310ARB Mini Contactor Compact Control Contactor
MPN: 1SAL101847R9901
Alt. SKU: MC1C310ARB
Special Price
£38.26
£31.88
Regular Price
£58.86
1SAL101847R9901 ABB MC1C310ARB Mini Contactor Compact Control Contactor
| Manufacturer Part Number | 1SAL101847R9901 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MC1C310ARB |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614543968 |
Write Your Own Review