We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAH102136R9910 ABB MCRC040ARWED-RAIL Mini Contactor Relay 4NO Control Relay
MPN: 1SAH102136R9910
Alt. SKU: MCRC040ARWED-RAIL
Special Price
£57.71
£48.09
Regular Price
£88.79
1SAH102136R9910 ABB MCRC040ARWED-RAIL Mini Contactor Relay 4NO Control Relay
| Manufacturer Part Number | 1SAH102136R9910 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MCRC040ARWED-RAIL |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614549427 |
Write Your Own Review