We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAH102115R9910 ABB MCRC031ATWED-RAIL Mini Contactor Relay 3NO 1NC Control Relay
MPN: 1SAH102115R9910
Alt. SKU: MCRC031ATWED-RAIL
Special Price
£52.21
£43.51
Regular Price
£80.33
1SAH102115R9910 ABB MCRC031ATWED-RAIL Mini Contactor Relay 3NO 1NC Control Relay
| Manufacturer Part Number | 1SAH102115R9910 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MCRC031ATWED-RAIL |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614548536 |
Write Your Own Review