We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAH102034R9900 ABB MCRA031AT1 Mini Contactor Relay 3NO 1NC Control Relay
MPN: 1SAH102034R9900
Alt. SKU: MCRA031AT1
Special Price
£29.78
£24.82
Regular Price
£45.82
1SAH102034R9900 ABB MCRA031AT1 Mini Contactor Relay 3NO 1NC Control Relay
| Manufacturer Part Number | 1SAH102034R9900 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 56mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MCRA031AT1 |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614545900 |
Write Your Own Review