We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAH101995R9900 ABB MCRK040ARD Mini Contactor Relay 4NO Control Relay
MPN: 1SAH101995R9900
Alt. SKU: MCRK040ARD
Special Price
£51.42
£42.85
Regular Price
£79.12
1SAH101995R9900 ABB MCRK040ARD Mini Contactor Relay 4NO Control Relay
| Manufacturer Part Number | 1SAH101995R9900 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MCRK040ARD |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614547898 |
Write Your Own Review