We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAH101985R9900 ABB MCRA013ATY Mini Contactor Relay 1NO 3NC Control Relay
MPN: 1SAH101985R9900
Alt. SKU: MCRA013ATY
Special Price
£30.76
£25.63
Regular Price
£47.32
1SAH101985R9900 ABB MCRA013ATY Mini Contactor Relay 1NO 3NC Control Relay
| Manufacturer Part Number | 1SAH101985R9900 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 56mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MCRA013ATY |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614546228 |
Write Your Own Review