We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAH100532R9900 ABB MCRI022ATD Mini Contactor Relay 2NO 2NC Control Relay
MPN: 1SAH100532R9900
Alt. SKU: MCRI022ATD
Special Price
£40.24
£33.53
Regular Price
£61.91
1SAH100532R9900 ABB MCRI022ATD Mini Contactor Relay 2NO 2NC Control Relay
| Manufacturer Part Number | 1SAH100532R9900 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 68mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MCRI022ATD |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614547119 |
Write Your Own Review