We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
1SAH100013R9900 ABB MCRA031ATJ Mini Contactor Relay 3NO 1NC Control Relay
MPN: 1SAH100013R9900
Alt. SKU: MCRA031ATJ
Special Price
£30.76
£25.63
Regular Price
£47.32
1SAH100013R9900 ABB MCRA031ATJ Mini Contactor Relay 3NO 1NC Control Relay
| Manufacturer Part Number | 1SAH100013R9900 |
|---|---|
| HS Code | 85365080 |
| Height | 48mm |
| Width | 45mm |
| Depth | 56mm |
| Manufacturer | ABB |
| Country of Manufacture | Bulgaria |
| Alternative Product SKU | MCRA031ATJ |
| Packed Quantity | 1 |
| Barcode | 4013614545955 |
Write Your Own Review