We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
181B0350 Danfoss Cable RS232 1.5m PC RS232-1.5M Cable RS232 1.5m PC
MPN: 181B0350
Alt. SKU: Cable RS232 1.5m PC
£86.40
£72.00
181B0350 Danfoss Cable RS232 1.5m PC RS232-1.5M Cable RS232 1.5m PC
| Manufacturer Part Number | 181B0350 |
|---|---|
| Barcode | 5715253293097 |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 110mm |
| Width | 153mm |
| Depth | 50mm |
| HS Code | 85444290 |
| Manufacturer | Danfoss |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | Cable RS232 1.5m PC |
Write Your Own Review