We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
181B0332 Danfoss ALPHANUMERIC KEYPAD PAN-A / SX PAN-A Alpha Numeric Keypad
MPN: 181B0332
Alt. SKU: ALPHANUMERIC KEYPAD
£246.00
£205.00
181B0332 Danfoss ALPHANUMERIC KEYPAD PAN-A / SX PAN-A Alpha Numeric Keypad
| Manufacturer Part Number | 181B0332 |
|---|---|
| Barcode | 5715253293103 |
| Packed Quantity | 1 |
| Height | 58.42mm |
| Width | 117.94mm |
| Depth | 157.52mm |
| HS Code | 85371098 |
| Manufacturer | Danfoss |
| Country of Manufacture | China |
| Alternative Product SKU | ALPHANUMERIC KEYPAD |
Write Your Own Review